Nowy STU2 - Krzystian Zawadzki

Forum miłośników latania On-Line w sieci VATSIM czyli sala Pilotów. Z problemami technicznymi zapraszamy do HANGARU.

Moderatorzy: Adam Łagoda, sokół, Michał Kot, MarcinSz, Aaben

Nowy STU2 - Krzystian Zawadzki

Postprzez Andrzej Sosnowski » N 18 lis 2018, 22:57

Cześć.

Bardzo miło mi poinformować, że swój rating na S2, zdobył dziś Krystian Zawadzki, kontrolując dzisiejszego wieczoru na pozycji EPWA_TWR. Dawno nie widziałem takiego ruchu na Egzaminie S2, a Krystian poradził z nim znakomicie. Ruch prowadzony sprawnie i bezpiecznie bez zbędnych opóźnień. Bardzo dobre panowanie nad radiem i komunikacją txt. Drobne uchybienia, które omówiliśmy, Krsytian doszlifuje już na samodzielnych sejsach TWR. Gratuluję Krystian. Życzę dużo godzin online na TWR. Marcin dzięki za bardzo dobre wyszkolenie. Ukłony ekipie SKA za zapewnienie ruchu VFR oraz pozostałym Pilotom goszczących na Egzaminie. Dziękuję i pozdrawiam. Miłego tygodnia.

Andrzej

P.S.
Ruch VFR mimo braku VMC dopuszczony do lotów w CTR z CAVOK w remarks przez Egzaminatora.
Obrazek
Andrzej Sosnowski
Kontroler PLVACC

Imię i Nazwisko: Andrzej Sosnowski
Vatsim PID: 1110880

Re: Nowy STU2 - Krzystian Zawadzki

Postprzez marcin181991 » N 18 lis 2018, 23:00

Gratuluje :)
Obrazek
marcin181991
Kontroler PLVACC

Imię i Nazwisko: Marcin Lubczyński
Vatsim PID: 1161676

Postprzez Aleximov » N 18 lis 2018, 23:03

Gratulacje Krystian, super kontrola :) Życzę wielu godzin on-line i szybkiego awansu na kolejny stopień - jeszcze raz gratki :)
Aleximov
Steward
Steward

Imię i Nazwisko: Aleksander Mowar
Vatsim PID: 1320715

Postprzez radzio2 » N 18 lis 2018, 23:05

Gratulacje. W pewnych momentach na prostej było "gorąco" i aż zielono od ruchu, ale skończyło się bez żadnego G/A przy tak dużym ruchu. Świetna robota!
Pozdrawiam, Radek
Obrazek
radzio2
Kontroler PLVACC

Imię i Nazwisko: Radek Fijałkowski
Vatsim PID: 1304822

Postprzez Garrappachc » N 18 lis 2018, 23:12

Ruch dobry, prawie nie zdążyłem się zgłosić na prostej bo nie było się kiedy wbić :) Gratulacje!
Garrappachc
Steward
Steward

Imię i Nazwisko: Michał Garapich
Vatsim PID: 1174078

Postprzez anolis » N 18 lis 2018, 23:15

Gratulacje!
anolis
Steward
Steward

Vatsim PID: 1350343

Postprzez gpajak » N 18 lis 2018, 23:21

Super! Wielkie gratulacje! Wielu godzin spędzonych za mikrofonem oraz szybkiego awansu na następny stopień! :-)
gpajak
Kontroler PLVACC

Imię i Nazwisko: Grzegorz Pająk
Vatsim PID: 1382742

Postprzez silenthunter183 » Pn 19 lis 2018, 7:18

Gratulacje :)

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Znany jako SPE064 i SP-LST
silenthunter183
Kontroler PLVACC

Imię i Nazwisko: Jędrzej Hryhorowicz
Vatsim PID: 1298110

Postprzez Krystian Zawadzki » Pn 19 lis 2018, 20:33

Dziękuję wszystkim za gratulacje! :D

Chciałbym bardzo serdecznie podziękować Andrzejowi (Sosnowskiemu), za przeprowadzenie egzaminu i rozmowę po nim. Na prawdę dziękuję za poświęcenie czasu, chcęci, (nerwów :D). Podziwiam i niskie ukłony!

Podziękowania należą się też zdecydowanie Andrzejowi Ciołkowi. Dzięki wielkie za przeprowadzenie OTSów. Na pewno się przydały, pozwoliły spojrzeć na "sytuację" trochę z innej strony i jednak pozwoliły bardziej się "przyzwyczaić" do kontroli (jednak kontrola z mentorem to jedno, a z osobą inną to drugie). Dzięki wielkie Tobie również za poświęcenie czasu! :D

Chciałbym też podziękować Radkowi. Poświęcił wczoraj te dwie godziny i usiadł na radar, zapewniając, że egzamin odbędzie się sprawnie i bez zbędnych problemów. Dzięki wielkie za dobrą kontrolę, fajną (i dobrą) separację ruchu podchodzącego. Chcę Ciebie też przeprosić, bo w pewnych momentach moja koordynacja z Tobą nie była idealna (chociażby info o ratowniku w CTRze, na szczęście ruch w tym momencie był na tyle mały, że nie doprowadziło to do żadnego G/A czy też innej sytuacji).

No i zdecydowanie największe podziękowania należą się oczywiście mojemu mentorowi - Marcinowi. Ogromne dziękuję za poświęcony czas, zarówno na sesje, na rozmowy po nich (które czasami były naprawdę niekrótkie) jak i na odpowiedź na pytania, maile etc. Wielkie dzięki za przygotowanie do egzaminu, za nauczenie wielu (naprawdę wielu) rzeczy, za zorganizowanie OTSów i ogólnie, za poświęcenie czasu, chęci, energii i nerwów na mnie. Niziutkie ukłony, wielkie dzięki i ogromny szacunek!

Podziękowania należą się też oczywiście ekipie SkyAir. Niewiele było takich sesji, gdzie nie byłoby kogoś online z Waszej ekipy, już nie wspominając o ruchu na egzaminie. Dzięki wielkie za możliwość poćwiczenia ruchu, kontroli i procedur VFR, zarówno tych standardowych, jak i tych mniej standardowych (które często się zdarzały. Tu jakiś przelot natychmiastowy, zmiana planu, wylot z CTRu żeby za chwilę znowu wlecieć). Naprawdę, wielkie dzięki!

No i oczywiście należy też podziękować wszystkim pilotom, którzy latali podczas sesji treningowych jak i podczas samego egzaminu. Niziutkie ukłony i wielkie dzięki!
Krystian Zawadzki
Kontroler PLVACC

Imię i Nazwisko: Krystian Zawadzki
Vatsim PID: 1416554

Postprzez kuczu3 » So 08 gru 2018, 10:10

Gratulacje.
kuczu3
Kontroler PLVACC

Imię i Nazwisko: Jakub Kuczyński
Vatsim PID: 1019879

Powrót do Polski VATSIM