Siedemnaście mgnień wiosny, czyli...

Forum miłośników latania On-Line w sieci VATSIM czyli sala Pilotów. Z problemami technicznymi zapraszamy do HANGARU.

Moderatorzy: sokół, Kuba Goc, MarcinSz, Aaben

Re: Siedemnaście mgnień wiosny, czyli...

Postprzez radzio2 » N 02 cze 2019, 14:03

Panowie, nie rozumiem po co to bicie piany.

Ustaliliśmy - maile nie dochodziły z powodu złego adresu. Tyle. Nikt nie pokusił się o maila do mnie po długim czasie oczekiwania na odpowiedź Nikodema. Trudno.

Przypomnę, że wszystko czym tutaj się zajmujemy robimy za darmo i w wolnym czasie. Osobiście uważam, że nikt nie ma prawa rozliczać kogokolwiek z tego, czy odpisał na maila, czy nie. Nikt nam za to nie płaci, a nigdy nie wiadomo kto jest w jakiej sytuacji i dlaczego nie odpisuje. Trudno - nie wywiązaliśmy się z założeń współpracy - może następnym razem.

Sugeruję zamknięcie tematu - uważam, że został wyczerpany.
Pozdrawiam, Radek
Obrazek
radzio2
Kontroler PLVACC

Imię i Nazwisko: Radek Fijałkowski
Vatsim PID: 1304822

Postprzez Andrzej Sosnowski » N 02 cze 2019, 21:32

radzio2 napisał(a):Osobiście uważam, że nikt nie ma prawa rozliczać kogokolwiek z tego, czy odpisał na maila, czy nie.

Nie zgadzam się niestety. Właśnie dlatego, że jest to działalność społeczna, na takiego emaila należy odpisać drugiej stronie, której tez nikt za zaangazowanie nie placi, a ktora czeka i chce dzialac dla spolecznosci. Zwykla grzecznosc, tylko tyle, a moze az tyle jak sie okazuje. W dobie smartphonow, komputerow, internetow itp. odpisanie na emaila lub na wiadomosc na priv msg, zajmuje nie wiecej niz 5 min. Niestety bez krotkiego "Przepraszam nie mam czasu sie tym zajac" smierdzi niestety olaniem drugiej strony i tak to niestety wyglada. Dopoki wiec nie zrozumiemy, ze dzialalnosc spoleczna to wspolpraca bezinteresowna pomiedzy jej uczestnikami i pilnowanie tego, dopoty to wszystko nie bedzie mialo sesnu.

AS
Andrzej Sosnowski
Kontroler PLVACC

Imię i Nazwisko: Andrzej Sosnowski
Vatsim PID: 1110880

Postprzez radzio2 » N 02 cze 2019, 22:01

Może źle to ubrałem w słowa. Zaznaczę fragment, do którego moja wypowiedź o rozliczaniu się odnosi.

anolis napisał(a):Zwykła kultura korporacyjna wymaga, by zawiadomić kogoś o tym, że jego sprawą zajmie się ktoś inny.

I to stwierdzenie "kultura korporacyjna" pojawią się kilkukrotnie. No przepraszam bardzo, ale kultura korporacyjna to jest jak sama nazwa stanowi - w korporacji (przynajmniej ja to tak odbieram). Nam za tą pracę nikt nie płaci, więc też nie rozumiem wymagania kultury korporacyjnej.

Sprawa została wyjaśniona - poszło o to, że maile nie dochodziły. Tak więc zarówno jednak jak i druga strona czekała na odpowiedź.

Żeby nie było, że zlałem temat, czekałem i tak dalej. Oto maile:

Obrazek

Jak widać na załączonym obrazku. Otrzymałem maila po naszym spotkaniu 4 marca. Po kilku chwilach przeforwardowałem go do ACCPL10. Po mniej niż 24h od odczytania odpisuję:

Obrazek

Odpowiedzią jest cisza. Więc czekam. W międzyczasie rodzi się kilka spraw, zapominam o tej. Nagle 10 kwietnia dostaję emaila:

Obrazek

Błyskawicznie reaguję, potem otrzymujecie maila od Nikodema. Tak to wygląda z mojej strony. W tej sytuacji to ja raczej mógłbym czuć się olany, poprzez Wasz brak odpowiedzi na maila odnośnie daty ponownego spotkania.

Tyle ode mnie - przedstawiłem jak sytuacja wygląda z mojej strony.
Pozdrawiam, Radek
Obrazek
radzio2
Kontroler PLVACC

Postprzez Pogodny RzEmYk » N 02 cze 2019, 22:28

radzio2 napisał(a):No przepraszam bardzo, ale kultura korporacyjna to jest jak sama nazwa stanowi - w korporacji (przynajmniej ja to tak odbieram). Nam za tą pracę nikt nie płaci, więc też nie rozumiem wymagania kultury korporacyjnej.

To zamieńmy słowo korporacyjnej na osobistą. Za tą (chyba) nie trzeba płacić. ;)
Ziew...
Blaszak: MSI Z87-G43, 4670K, 4x4GB dual, GTX1080, W7 64b, P3D v4.5
Pogodny RzEmYk
Kontroler PLVACC

Imię i Nazwisko: Krzysztof
Vatsim PID: 895621

Postprzez radzio2 » N 02 cze 2019, 22:31

Pogodny RzEmYk napisał(a):
radzio2 napisał(a):No przepraszam bardzo, ale kultura korporacyjna to jest jak sama nazwa stanowi - w korporacji (przynajmniej ja to tak odbieram). Nam za tą pracę nikt nie płaci, więc też nie rozumiem wymagania kultury korporacyjnej.

To zamieńmy słowo korporacyjnej na osobistą. Za tą (chyba) nie trzeba płacić. ;)

Co nie zmienia faktu, że maile były odpowiedziane na czas.
Pozdrawiam, Radek
Obrazek
radzio2
Kontroler PLVACC

Poprzednia strona

Powrót do Polski VATSIM