Klatkowanie w Warszawie

Na tym forum pomagamy wszystkim chętnym w stawianiu pierwszych kroków na VATSIM. Ale UWAGA - pilotażu i nawigacji uczy Szkoła Pilotów poniżej.

Moderatorzy: Aaben, Arteq, mbx

Klatkowanie w Warszawie

Postprzez czeczeniec » Cz 09 lip 2015, 13:17

Witam, mam pewien problem otóż strasznie klatkuje mi obszar Warszawy jak i lotnisko EPWA, dodam, że przy wszystkich innych lotniskach oraz obszarach z zainstalowaną scenerią obraz mi w ogóle nie klatkuje (ustawienia mam prawie najwyższe jeśli chodzi o scenerie i target frame rate na unlimited, karta graficzna ATI Radeon HD 5600 Series) natomiast Warszawa jak i Okęcie klatkuje mi niemiłosiernie, mam "pokaz slajdów". Czym to może być spowodowane? Wszystkie lotniska jak i scenerie mam demo od sz.P. Drzewieckiego.
Proszę o pomoc w miarę mozliwości, gdyż męczy mnie to że naszą stolicę muszę omijać szerokim łukiem..
czeczeniec
obserwator
obserwator

Imię i Nazwisko: Hubert Maj
Vatsim PID: 1328611

Re: Klatkowanie w Warszawie

Postprzez Oscars » Cz 09 lip 2015, 14:47

Temat był juz duzo razy, trzeba pobrać fixa na światła na EPWA, znajdziesz go w googlach:) jak juz jesteśmy przy Warszawie, moze ktoś z D.D. mi odpowie, dlaczego obszar do EPWA zabiera mi strasznie duzo klatek gdy Dubai rownież ma piękne lotnisko i duzo obszar z mnóstwem detali i budynków i fsx radzi sobie o wieleeeee lepiej, kwestia jakiejś optymalizacji scenerii?
Oscars
Steward
Steward

Imię i Nazwisko: Oskar Trochimowicz
Vatsim PID: 1222895

Postprzez D. Design » Cz 09 lip 2015, 17:36

czeczeniec napisał(a):Wszystkie lotniska jak i scenerie mam demo od sz.P. Drzewieckiego

Jakby co to ja nic Koledze nie dawałem :)
Obrazek
D. Design
Pierwszy Oficer
Pierwszy Oficer

Imię i Nazwisko: Stanisław
Vatsim PID: 909836

Postprzez Pogodny RzEmYk » Cz 09 lip 2015, 18:10

Temat nadaje się do Hangaru.
PS viewtopic.php?p=321737#p321737
Ziew...
Blaszak: MSI Z87-G43, 4670K, 4x4GB dual, GTX970, W7 64b, P3D v4.2