Powitanie

Kącik Majsterkowiczów. Zasięgnij porady lub pomóż innym w budowie wymarzonego kokpitu !

Moderatorzy: alfsky, ToTom

Powitanie

Postprzez Jacek » So 21 maja 2005, 20:40

Witam wszystkich w nowym dziale dotyczacym jak napewno zauwazyliscie wytwarzania domowych symulatorow. Piszac swoj pierwszy post dawno dawno temu nie marzylem ze zostanie tak przyjety, z takim duzym zainteresowaniem.Widac jednak ze bardzo duzo Osob z forum chce czytac o tym co zrobic aby latalo sie i przyjemniej i ciekawiej .Tak wiec zapraszam wszystkich i tych ktorzy juz zaczeli wlasane projekty i tych ktorzy dopiero mysla nad tym do wspolnej dyskusji.Zycze wszystkim bardzo dobrej zabawy przy pracach i satyskfakcji ze swoich projektow ,a moge zagwarantowac ze napewno jedno i drugie jest ogromne .
Chwilowo ToTom,ktory jest rowniez moderatorem tego dzialu jest nieobecny ,ale napewno gdy wroci doda od siebie slowko powitania
Pozdrawiam Jacek.
Jacek
Jacek
Pierwszy Oficer
Pierwszy Oficer

Vatsim PID: 0

Postprzez ToTom » Pn 23 maja 2005, 15:59

Nadal jestem nieobecny, z tym że na chwilkę dorwałem kompa z neo+ :wink:
Mam nadzieję, że budujących będzie coraz więcej :wink: i przydadzą się Wam porady tutaj zebrane.
ToTom
Pilot-kandydat
Pilot-kandydat

Vatsim PID: 893599

Postprzez ToTom » Wt 04 kwi 2006, 12:23

Ponieważ nasz główny wątek okropnie sie rozrósł, wpadliśmy na pomysł stworzenia oddzielnych wątków dla każdego budowniczego. Będzie można w nich dzielić się nowinkami ze swojego placu budowy.
Może stanie się to również zachętą dla kolejnych budowniczych?
ToTom
Pilot-kandydat
Pilot-kandydat

Vatsim PID: 893599

Re: Powitanie

Postprzez alfsky » Cz 16 kwi 2009, 14:40

Ponieważ ostatnio budowniczych przybyło i podklejonych wątków uzbierała się cała strona, powstało dedykowane forum poświęcone wyłącznie opisom budowanych kokpitów.

viewforum.php?f=91

Myśleliśmy z ToTomem o tym podziale od dawna, ale do tej pory brakowało możliwości technicznych.
Dzieki Nedkowi już mamy własne podforum.
Mam nadzieję że inicjatywa się spodoba.
Marek
Obrazek
alfsky
Pierwszy Oficer
Pierwszy Oficer

Imię i Nazwisko: Marek
Vatsim PID: 920818

Powrót do Symulatory własnej produkcji