[Sprzedam] Symulator Cessna 172R

Kącik Majsterkowiczów. Zasięgnij porady lub pomóż innym w budowie wymarzonego kokpitu !

Moderatorzy: alfsky, ToTom

[Sprzedam] Symulator Cessna 172R

Postprzez adacho » Cz 29 lis 2012, 20:43

Witam
Na sprzedaż kompletny, w pełni działający symulator Cessny 172 Skyhawk wraz z niezbędnym oprogramowaniem. Urządzenie jest owocem mojej 3 letniej pracy wykonanej w ramach pracy inżynierskiej. Symulator oparty jest na Microsoft Flight Simulator 2004: Century of Flight.
Wewnątrz korpusu symulatora znajduje się komputer wraz z całym wyposażeniem niezbędnym do pracy urządzenia. Aby uruchomić symulator wystarczy jedynie podłączyć monitor, telewizor lub projektor multimedialny. Poza tym obsługa urządzenia banalnie prosta.
Symulator posiada kompletny i zaprogramowany Radio Stack mojego autorstwa, w skład którego wchodzi panel audio, dwie radiostacje, transponder, panel ADF, DME oraz panel obsługi symulacji i samego symulatora. Wszystkie panele radia wzorowane są na urządzeniach Bendix King (KMA 28TSO, KX 155A, KT 76A, KN 64. Przyrządy pilotażowo - nawigacyjne wyświetlane są na panoramicznym ekranie LCD. Umieszczone pod przyrządami impulsatory obrotowe umożliwiają ich regulację i ustawianie. Wskaźniki położenia klap i trymera napędzane są serwomechanizmami.
Poza tym w skład symulatora wchodzi:
- Klucz FSUIPC,
- Oryginalna płyta z Microsoft Flight Simulator 2004: Century of Flight,
- Klucz i płyta z zakupionym dodatkiem w postaci samolotu F1 Cessna 172 Skyhawk,
- Klawiatura i mysz bezprzewodowa Logitech.
Cena do negocjacji.
Więcej informacji udzielę e-mailowo lub przez GG:#9213406
Ostatnio edytowano So 29 gru 2012, 15:01 przez adacho, łącznie edytowano 1 raz
adacho
obserwator
obserwator

Imię i Nazwisko: Adam Nowakowski
Vatsim PID: 0

Re: [Sprzedam] Symulator Cessna 172R

Postprzez Jacek » Cz 29 lis 2012, 21:02

Wiem że nie na temat,ale muszę to napisać.
PIĘKNE.
Ośrodki szkoleniowe raczej kiepsko podchodzą do symulatorów opartych na FS,ale mimo wszystko warto żebyś popytał,może któryś doceni taką pomoc szkoleniową.
Jacek
Jacek
Pierwszy Oficer
Pierwszy Oficer

Re: [Sprzedam] Symulator Cessna 172R

Postprzez adacho » Cz 29 lis 2012, 21:09

Moja rodzima Uczelnia na której studiowałem (Chełmski PWSZ) chciała kupić symulator ale ze względu na dużą ilość inwestycji w tym roku nie ma środków na ten cel. Chęci po stronie Uczelni były ogromne ale co z tego jak funduszy brak. Symulator projektowałem dla siebie i pod kątem innych studentów pilotażu. Cóż, mogę się jeszcze pochwalić, że urządzenie zrobiło furorę zarówno wśród komisji egzaminacyjnej jak i studentów. Niestety ale teraz muszę odzyskać środki, które przeznaczyłem na symulator na kolejne studia :)

Dzięki za dobre słowo ;) Napracowałem się przy tym.
adacho
obserwator
obserwator

Imię i Nazwisko: Adam Nowakowski

Powrót do Symulatory własnej produkcji